Porady stomatologów

Jeżeli forma i kolor Twoich zębów musimy poddać korekcie – czyli tak zwanej i powszechnie nazywanej licówce porcelanowej – cienkie jak paznokieć u ręki powłoki powstałe z porcelany w odpowiednio wyselekcjonowanym kolorze – mogą znacznie skorygować jak i poprawić znacznie Twój doskonały uśmiech. Jest to najmniej dotkliwy, oraz najmniej niebezpieczny dla naszego życia i zdrowia po wybielaniu sposób na zmianę koloru zębów wykonywany przez panią Stomatolog, licówki pozwalają ponadto zamykać szpary pomiędzy zębami, korygować kształt, maskować starcia czy niewielkie złamania oraz wady szkliwa. Wymagają minimalnie trzech wizyt.

dentysta
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Na pierwszym spotkaniu czy też, wizycie wykonujemy odciski i badamy zgryz naszych zębów. Po zakończonej wizycie wyciski są przesyłane do laboratorium gdzie tworzony jest projekt końcowych uzupełnień. Na tej podstawie w czasie, drugiej wizyty zęby są dostosowywane i przygotowywane pod licówki i pobierane są odciski, ustalany jest kolor i kształt. Na koniec nakładane są licówki tymczasowe. Teraz wykonywane sa wszelkie korekty i uzupełnianie niezamierzonych braków. Informacja o tym jak dokładnie maja wyglądać ostateczne licówki jest przekazywana do laboratorium. podczas trwania, następnej wizyty, nasze licówki są doklejane do naszych zębów za pomocą specjalistycznych i odpowiednich do stanu uzębienia, materiałów łączących.

Pani Stomatolog po dokładnym zapoznaniu się ze stanem naszego uzębienia, jest w wstanie ocenić, ile dokładnie czasu wytrzymają przyklejone licówki do naszych zębów lub w przypadku w grę w którą wchodzą implanty   [ implantologia ] na jak długo i jak wytrzymałe one mogą być. Podczas wizyty u stomatologa, możemy wybrać rodzaj wizyty, czy jest to jedynie wizyta kontrolna, czy też jak to najczęściej bywa, wizyta kontrolna, połączona z przymusowym leczenie, uzależnionym od posiadanego uzębienia jak i od jego stanu. Osoby odwiedzające dentystę często, nie mają problemów z zębami tak jak inne osoby.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *